۷ وهله عمده برای کسب نیکوترین جایگاه در نتایج تفحص

به روز رسانی الگوریتم های گوگل را پیگیری کنید

الگوریتم های گوگل را به نشانی یکی از بنیانی ترین عوامل کاری در کسب رتبه و جایگاه، همواره در نظر داشته باشید. جالب است بدانید که همگی روزه تعداد زیادی از الگوریتم های گوگل بوسیله روزرسانی می شوند. برای آگاهی از این آپدیت ها کافیست بوسیله سایت هایی که داخل زمینه آموزش سئو و لینک سازی فعالیت دارند، سری بزنید. چنانچه درون خارج از ایران به فعالیت های اینترنتی پرداخته اید، بخاطر آگاهی از این موضوع می توانید از فضا توییتر استفاده کنید. در ایران ولی به دلیل فیلترینگ، این محیط نمو چندانی نداشته است.

اگر تمامی کارهایی که برای داشتن یک وب سایت خوب لازم است را انجام می دهید، نگرانی از جهت هبوط جایگاه بوسیله برهان نوسانات الگوریتم ها نداشته باشید. کارهایی از قبیل:

● تولید محتوای عمیق و برجسته

● توجه به سرعت بارگذاری داده ها

● طراحی جذاب گرافیکی

● و غیره

رو به جلو لول کنید و ناراحت نباشید. گوگل سرچ کنسول را ضربت کنید

شما می توانید با توجه به نوع کسب و کارتان، به بهترین سازی سایت بپردازید. مشاهده حاصل اقداماتی که انجام داده اید، بوسیله شما کمک می بطی ء تا یک دید طاسی نسبت به هرآنچه لازم است و ازاله داشته باشید.

سرچ کنسول به عنوان یک سرویس مجانی که توسط گوگل ارائه شده است، با ارائه آمار دقیق، به شما کمک می یواش تا ساختار کلی سایت خود را بشناسید. گوگل آنالیتیکس را ضربت کنید

تو صورتی که مدتیست استراتژی های خود را تغییر داده اید، می توانید بازتاب آن را در گوگل آنالیتیکس مشاهده کنید. داخل امتداد چند تک از اطلاعاتی که این ادوات در وارستگی شما قرار می دهد را آورده ایم:

● تغییرات bounce rate

● تغییرات مدت زمان بارگذاری ورقه

● مدت زمانی که هر کاربر تو صفحه محضر دارد

● آخرین صفحه ای که کاربر تو آن جناب داشته است

در واقع گوگل  آنالیتیکس را می توانید گنجینه ای از مفروضات در بنیاد نحوه اقدام مخاطبان در سایت خود بدانید. علاوه پهلو این مواردی مانند ارج خرید از طریق سایت و نحوه دسترسی مخاطبان بوسیله سایت را می توانید با معاینه گوگل آنالیتیکس بفهمید. به کیفیت محتوا اهمیت بدهید

آمارهای متنوع علامت می دهد که معمولاً مخاطبین با محتوایی که خوب نباشد، رابطه برقرار نمی کنند. برای تولید یک محتوای با کیفیت، کافیست نیاز مخاطبان خود را بشناسید و بوسیله صورت تام به سوالات آن ها پاسخ دهید. رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید قوی تر از آن ها ایفا کنید. از کپی کردن مطالب خودداری کنید، چرا که گوگل برای مقابله با محتوای تکراری و بی چونی راهکارهای زیادی را تو نظر پژمان است.

سرعت لود صفحات را بهبود دهید

اگر بیشتر از ۴ ثانیه کشش می کشد تا ورق سایت شما بخاطر کاربر لود شود، باید اندکی نگران باشید. چرا که به احتمال بسیار در این شرایط، مخاطب سایت دیگری را برای بازدید برگزینی می بطی ء.

همواره تلاش کنید راهکارهای افزایش سرعت سایت را، داخل اقداماتی که انجام می دهید به کار بگیرید. بخاطر مثال می توانید حجم فایل هایی را که برای تعهد پرداخت گذاری انتخاب می کنید تا حد امکان کاهش دهید. همچنین می توانید به جای استفاده از خدمات هاست ضعیف، از بهترین خدمات در این زمینه بهره مند شوید. لینک سازی خارجی سایت را پرعضله کنید

آموزش سئو و لینک سازی روابط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. دریافت بک لینک از طرف گام های معتبر، به گوگل مدال می دهد که سایت شما ارزشمند است. فلذا تمام جدیت خود را به برای ستاندن بک لینک به کار بگیرید. با مصرف از ادوات های مختلفی شبیه «AHrefs» و یا «SEMrush» می توانید پروفایل بک لینک های سایت خود را ضربت کنید. معلومات دیگری نظیر صفحاتی که به آن ها لینک داده اند و یا کلمات گزینش شده برای لینک گذاری را همچنین از این طریق می توانید بفهمید.

یک سایت موبایل فرندلی داشته باشید

آمارها مشعر از آن است که متجاوز از نیمی از جستجوهای گوگل از طریق موبایل ها انجام می شود. بنابراین مهم است که مدل سازی و قالب سایت به نحو ای باشد که زیبنده با پلتفرم گزینش شده از سوی کاربر، تحول نرم و به نحوی هماهنگی داشته باشد. برای معرفی این که محدودیت از کلمه «Mobile-Friendly» همچنین استفاده می کنند.

بخاطر بررسی این مسئله داخل سایت خود، می توانید از تست گوگل در این بنیان مصرف کنید.

با به کارگیری سیاق هایی که در متن ارائه شده است، برای تصرف بهترین رله در نتایج جستجو تقلا کنید. هر یک از ۷ گام ارائه شده در پیغام را با توجه به نوع فعالیت خود، عمل دهید. سوالات خود را از ما بپرسید و در زننده ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.