۷ وعده مهم برای تصرف بهترین جایگاه درون نتایج جستجو

به روز رسانی الگوریتم های گوگل را پیگیری کنید

الگوریتم های گوگل را به نشانی یکی از مهم ترین عوامل موثر در کسب رتبه و جایگاه، متصل تو نظر داشته باشید. جالب است بدانید که همه روزه گرفتن تعداد یدکی از الگوریتم های گوگل به روزرسانی می شوند. برای آگاهی از این آپدیت ها کافیست به سایت هایی که در زمینه آموزش سئو و لینک سازی فعالیت دارند، سری بزنید. اگر داخل بیرون از ایران به فعالیت های اینترنتی پرداخته اید، برای آگاهی از این موضوع می توانید از محیط توییتر مصرف کنید. درون ایران اما بوسیله برهان فیلترینگ، این هوا نمو چندانی نداشته است.

اگر تمامی کارهایی که برای داشتن یک وب سایت خوب لازم است را عمل می دهید، نگرانی از جهت افت جایگاه به دلیل نوسانات الگوریتم ها نداشته باشید. کارهایی از قبیل:

● تولید محتوای عمیق و عالی

● توجه به سرعت بارگذاری مفروضات

● طراحی جذاب گرافیکی

● و غیره

رو بوسیله جلو حرکت کنید و نگران نباشید. گوگل سرچ کنسول را چک کنید

شما می توانید با توجه به نوع کسب و کارتان، به نیکوترین سازی سایت بپردازید. مشاهده حاصل اقداماتی که ادا داده اید، به شما دستیار می کند تا یک دیدن کلی نسبت به هرآنچه لازم است و حلق داشته باشید.

سرچ کنسول به عنوان یک سرویس رایگان که توسط گوگل ارائه شده است، با نمایش آمار دقیق، به شما کمک می کند تا ساختار طاسی سایت خویشتن را بشناسید. گوگل آنالیتیکس را چک کنید

در صورتی که مدتیست استراتژی های خود را تغییر داده اید، می توانید بازتاب آن را در گوگل آنالیتیکس مشاهده کنید. تو ادامه چند مورد از اطلاعاتی که این اسباب تو اختیار شما استراحت می دهد را آورده ایم:

● تغییرات bounce rate

● تغییرات مدت زمان بارگذاری صفحه

● مدت زمانی که هر کاربر درون صفحه حضور دارد

● آخرین صفحه ای که کاربر در آن حضور داشته است

داخل واقع گوگل  آنالیتیکس را می توانید گنجینه ای از اطلاعات در زمینه نحوه رفتار مخاطبان در سایت خود بدانید. علاوه بر این مواردی مشابه نرخ فروش از طریق سایت و نحوه دسترسی مخاطبان بوسیله سایت را می توانید با مطالعه گوگل آنالیتیکس بفهمید. به کیفیت محتوا اهمیت بدهید

آمارهای مختلف نشان می دهد که معمولاً مخاطبین با محتوایی که خوب نباشد، وفاق معتمد نمی کنند. برای تولید یک محتوای با کیفیت، کافیست نیاز مخاطبان خود را بشناسید و بوسیله صورت جامع به سوالات آن ها پاسخ دهید. رقبای خود را وارسی کنید و سعی کنید زورمند تر از آن ها انجام کنید. از کپی کردن مطالب خودداری کنید، چرا که گوگل برای مقابله با محتوای تکراری و بی کیفیت راهکارهای زیادی را در نظر پژمرده است.

سرعت لود صفحات را بهبود دهید

اگر بیشتر از ۴ ثانیه طول می کشد تا صفحه سایت شما برای کاربر لود شود، باید کمی ناراحت باشید. چرا که بوسیله گمان متجاوز در این شرایط، مخاطب سایت دیگری را برای بازدید تفویض می کند.

همواره تلاش کنید راهکارهای افزایش سرعت سایت را، در اقداماتی که انجام می دهید به فرمان بگیرید. برای مثال می توانید حجم فایل هایی را که بخاطر وجه اشتراک مجله گذاری انتخاب می کنید تا حد امکان کاهش دهید. همچنین می توانید به جای استفاده از خدمات هاست ضعیف، از بهینه خدمات تو این زمینه نصیب مند شوید. لینک سازی خارجی سایت را پرعضله کنید

آموزش سئو و لینک سازی روابط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. دریافت بک لینک از طرف شلنگ های معتبر، به گوگل مدال می دهد که سایت شما ارزشمند است. فلذا تمام تلاش خویشتن را به برای دریافت بک لینک به کار بگیرید. با استفاده از ادوات های مختلفی مانند «AHrefs» و یا «SEMrush» می توانید پروفایل بک لینک های سایت خود را چک کنید. اطلاعات دیگری نظیر صفحاتی که بوسیله آن ها لینک داده اند و یا کلمات انتخاب شده برای لینک گذاری را نیز از این ضابطه می توانید بفهمید.

یک سایت موبایل فرندلی داشته باشید

آمارها حاکی از آن است که بیش از نیمی از جستجوهای گوگل از طریق موبایل ها عمل می شود. بنابراین بنیادی است که نقشه کشی و قالب سایت به گونه ای باشد که سزاوار سرزنش با پلتفرم انتخاب شده از لفظ کاربر، تبدیل یواش و بوسیله نحوی هماهنگی داشته باشد. برای معرفی این که ویژگی از کلمه «Mobile-Friendly» نیز استعمال می کنند.

برای بررسی این روند تو سایت خود، می توانید از تست گوگل در این اساس استعمال کنید.

با بوسیله کارگیری روش هایی که داخل متن ارائه شده است، برای کسب بهینه رله در نتایج استفهام تلاش کنید. هر یک از ۷ قدم ارائه شده در مطلب را با توجه به نوع فعالیت خود، اجرا دهید. سوالات خود را از ما بپرسید و داخل تند ترین زمان پاسخ خود را ستاندن کنید.