۷ مرحله مهم برای کسب بهترین رله درون نتایج جستجو

به روز رسانی الگوریتم های گوگل را پیگیری کنید

الگوریتم های گوگل را بوسیله عنوان یکی از بنیادی ترین عوامل مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش در کسب رتبه و جایگاه، همواره در دید داشته باشید. جالب است بدانید که همه روزه گرفتن تعداد یدکی از الگوریتم های گوگل به روزرسانی می شوند. بخاطر آگاهی از این آپدیت ها کافیست بوسیله سایت هایی که در بن آموزش سئو و لینک سازی فعالیت دارند، سری بزنید. چنانچه داخل بیرون از ایران بوسیله فعالیت های اینترنتی پرداخته اید، بخاطر آگاهی از این موضوع می توانید از هوا توییتر مصرف کنید. در ایران ولی به برهان فیلترینگ، این هوا رشد چندانی نداشته است.

چنانچه تمامی کارهایی که بخاطر داشتن یک وب سایت خوب لازم است را ایفا می دهید، نگرانی از جهت افت رله بوسیله دلیل نوسانات الگوریتم ها نداشته باشید. کارهایی از قبیل:

● تولید محتوای عمیق و ممتاز

● توجه به سرعت بارگذاری معلومات

● طراحی دوست داشتنی گرافیکی

● و غیره

رو به جلو حرکت کنید و ناراحت نباشید. گوگل سرچ کنسول را چک کنید

شما می توانید با توجه بوسیله نوع کسب و کارتان، به نیکوترین سازی سایت بپردازید. مشاهده نتیجه اقداماتی که ایفا داده اید، به شما دستیار می بطی ء تا یک دید کلی نسبت به هرآنچه لازم است و نیست داشته باشید.

سرچ کنسول به عنوان یک درخت سرو رایگان که توسط گوگل ارائه شده است، با عرضه آمار دقیق، به شما کمک می بطی ء تا ساختار طاسی سایت خود را بشناسید. گوگل آنالیتیکس را چک کنید

در صورتی که مدتیست استراتژی های خود را تغییر داده اید، می توانید بازتاب آن را در گوگل آنالیتیکس مشاهده کنید. داخل دنباله چند مورد از اطلاعاتی که این ادوات درون جوانمردی شما قرار می دهد را آورده ایم:

● تغییرات bounce rate

● تغییرات مدت زمان بارگذاری صفحه

● مدت زمانی که هر کاربر در صفحه حضور دارد

● آخرین ورق ای که کاربر داخل آن درگاه داشته است

تو واقع گوگل  آنالیتیکس را می توانید گنجینه ای از اطلاعات در زمینه نحوه اقدام مخاطبان در سایت خود بدانید. علاوه بر این مواردی مانند نرخ ابتیاع از طریق سایت و نحوه دسترسی مخاطبان به سایت را می توانید با تجسس گوگل آنالیتیکس بفهمید. به کیفیت محتوا اهمیت بدهید

آمارهای مختلف نشان می دهد که معمولاً مخاطبین با محتوایی که خوب نباشد، بستگی برقرار نمی کنند. برای تولید یک محتوای با کیفیت، کافیست حاجت مخاطبان خود را بشناسید و بوسیله رخ تمامیت به سوالات آن ها پاسخ دهید. رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید پرعضله تر از آن ها عمل کنید. از کپی کردن مطالب خودداری کنید، چرا که گوگل برای مقابله با محتوای تکراری و بی کیفیت راهکارهای زیادی را داخل دیدن گرفته است.

سرعت لود صفحات را گشایش دهید

چنانچه بیشتر از ۴ وقت کشش می کشد تا صفحه سایت شما بخاطر کاربر لود شود، باید کمی نگران باشید. چرا که بوسیله احتمال زیاد تو این شرایط، مخاطب سایت دیگری را برای ملاقات انتخاب می کند.

همواره تلاش کنید راهکارهای اضافه سرعت سایت را، در اقداماتی که انجام می دهید بوسیله امر بگیرید. بخاطر شهید می توانید ظرفیت فایل هایی را که برای اشتراک گذاری گزینش می کنید تا کمیت امکان کاهش دهید. نیز می توانید بوسیله جای استفاده از خدمات هاست ضعیف، از بهترین خدمات داخل این زمینه بهره مند شوید. لینک سازی خارجی سایت را زورمند کنید

آموزش سئو و لینک سازی روابط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. دریافت بک لینک از طرف دامنه های معتبر، به گوگل نشان می دهد که سایت شما ارزشمند است. فلذا تمام مجاهدت خویشتن را به بخاطر دریافت بک لینک به حکم بگیرید. با استفاده از ابزار های مختلفی مشابه «AHrefs» و خواه «SEMrush» می توانید پروفایل بک لینک های سایت خویشتن را ضربت کنید. اطلاعات دیگری نظیر صفحاتی که به آن ها لینک داده اند و یا کلمات انتخاب شده بخاطر لینک گذاری را نیز از این عادت می توانید بفهمید.

یک سایت موبایل فرندلی داشته باشید

آمارها مشعر از آن است که بسیار از نیمی از جستجوهای گوگل از قانون موبایل ها انجام می شود. بنابراین عمده است که طراحی و قالب سایت به سیاق ای باشد که شایان با پلتفرم انتخاب شده از سوی کاربر، تغییر درنگ و به نحوی هماهنگی داشته باشد. برای معرفی این که ویژگی از اصطلاح «Mobile-Friendly» نیز استفاده می کنند.

برای تجسس این روانی در سایت خود، می توانید از تست گوگل داخل این زمینه کاربرد کنید.

با به کارگیری روش هایی که در متن عرضه شده است، برای تصرف بهترین جایگاه تو نتایج جستجو مجاهدت کنید. هر یک از ۷ قدم عرضه شده داخل یادداشت را با توجه به جنس فعالیت خود، انجام دهید. سوالات خود را از ما بپرسید و تو نوک تیز ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.