کافه میدان در سال جدید وارد بازار بورس می شود

بورس ایران ساختاری سنتی دارد و این موضوع، امر را بخاطر شرکت های فناوری ایرانی و مخصوصا استارتاپ ها که قصد دارند بیدار این بازار شوند، بسیار باطراوت می کند. دخول بوسیله بورس از جمله عوامل جمع آوری سرمایه برای مشارکت ها محسوب می شود، این درحالی است که شرایط غالبا سنتی بخاطر استارتاپ ها و انبازی های فناوری درون ایران بخاطر ادخال بوسیله بورس مشکلات بسیاری به وجود آورده است.مقاله های مرتبط:شرایط ورود به بورس برای مشارکت های فناوری باید تسهیل شود

کافه راسته نیز چند سالی است که برای دخول به بورس تلاش می کند. بوسیله گفته ی حسام میرآرمندهی، اندوه زمینه گذار و مدیرعامل جمیع بازار، کافه بازار و دیوار سه سال است که بوسیله سوددهی رسیده اند و سودده بودن، قول بورس بخاطر ورود بوسیله آن محسوب می شود؛ ادخال بوسیله تالار بورس در اقصی نقاط جهان به معنای جدب سرمایه است. 

بااین حال طبق توئیتی که دیروز، آرمندهی و مدیر هولدینگ کافه میدان منتشر کردند، این شرکت سرود دارد امسال به راسته بورس متوجه شود. امین امیرشریفی، مدیر هولدینگ کافه میدان نوشته است:روزهای آخر سال ۹۸، در شرایط دورکاری، به برنامه ریزی بخاطر سال ۹۹ کافه بازار گذشت. داخل پیاده شدن ترقی خدمات فعلی جمیع بازار، رونق صنعت بازی و نیز ارائه عمومی بخشی از سهام کافه راسته از طریق بورس، اهداف بزرگ ما خواهند بود که امیدواریم گام های مؤثری در راستای اون ها درون سال پیش رو برداریم.

روی دیگر شرایط سخت فعلی، فرصت های نوآوری و سرمایه گذاری است که امیدواریم بتونیم در همگان میدان به عملی شدن این فرصت ها دستیار کنیم و به اون ها سرعت بدیم.

بن گذار جمیع راسته نیز در واکنش به این توییت نوشت:نیکوترین تصمیم برای سال جدید؛ سهام کافه میدان نتیجه ۱۰ سال تلاش صدها نفر، امسال داخل بورس ایران عرضه خواهد شد. امیدواریم با ایفا آن و تداوم این اسلوب بازار بورس حرکتی رو به جلو امتحان کند و در آینده تنخواه تک احتیاج بخاطر امتداد راه و ترفیع استارتاپ ها را فراهم کند.

مطمئنم مردم و سرمایه گذاران بی آرامی به سرعت ابتیاع و فروش سهام مربوط به زر و مس و آهن را با خرید و فروش سهام مرتبط با فعالیت های خرد محور جایگزین خواهند کرد.

زومیت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این موضوع با کافه بازار تماس گرفت ولی به نظر می رسد که هنوز اقدامی دراین باره انجام نشده و جزئیات فقره هنوز مشخص نیست؛ مدیر روابط عمومی جمیع بازار گفت قدم های اولیه ی این کار عمل شده اما بنا است که این اتفاق خلال سال جاری رخ دهد و مفروضات بیشتر طی ماه های آینده اعلام می شود.

البته به نظر می رسد ادخال بوسیله سالن اصلی بورس چندان همچنین راحت تراشیدن. براساس اطلاعات موجود، برای ورود بوسیله بورس، شرکت های کوچک، از نظر سرمایه، ابتدا باید وارد فرابورس شوند. عملکرد موفق تو فرابورس برای شرکت های فراهم در این تالا پس از هنگام مدتی که البته کوتاه نیست، سنجیده شده و داخل رخساره دست کشف کردن بوسیله شرایط مورد نیاز، شریک های فیروز فرابورس ملتفت تالار اصلی بورس می شوند. 

پیش نمدار مدیرعامل دیجی کالا نیز داخل اظهاراتی گفته حیات برای اینکه مشارکت های فناوری بتوانند راحت تر واقف بورس شوند، برخی قوانین بورس باید تغییر کنند؛ چرا که این شرکت ها سوددهی پایینی دارند و بیشتر آورده ی خود را خرج گسترش کسب وکارشان می کنند. این درحالی است که ازجمله قوانین بورس برای ورود باهم اتحاد کردن ها این است که حتما باید برای چند سال سودده باشند. با این حیات کافه بازار بارها برای دخول بوسیله بورس بروز شوق کرده و اکنون مطلع باید وارد فرابورس شود؛ سپس اگر عملکردش براساس مدل بورس باشد، می تواند وارد سالن حقیقی بورس شود.بیشتر بخوانید:ته وعده ها برای گشایش کیفیت و سرعت اینترنت چه خواهد بود؟سازمان ترتیب صنفی رایانه ای تصرف وکارها را به هم فکری برای برون رفت از اغتشاش کرونا تشویق کردتعداد تراکنش های کارتی با مسری ویروس کرونا کاهش نمایان کردشرکت های واردکننده موبایل تا ۲۰ فروردین تعطیل شدندراه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) بوسیله تعویق افتاد