هواوی تبلت های T10 و T10s را در راسته ایران عرضه کرده است

امروزه، کلاس های مجازی و آنلاین بوسیله یکی از دغدغه های علم آموزها، دانشجوها و تا اینکه خانوده ها تبدیل شده و انتخاب تبلت مناسب علم آموزی نیز این سردرگمی را بیشتر کرده است. بانوجه به اینکه گوشی های موبایل بوسیله برهان نمایشگر کوچک و لپ تاپ و کامپیوترهای شوهردار بوسیله برهان قیمت گران و حمل پذیری کم، از دایره انتخاب این دسته از کاربران خارج می شوند، بهترین گونه حل استفاده از تبلتی کارآمد با محدودیت های منطبق کنار نیازهای دانش آموزان و دانشجویان است. اولین نکته مهم درباره تبلت بینش آموزی، بیع محصولی مفت بها و درعین حال باکیفیت است که بتواند ازپس تمامی نیازهای علم آموز یا دانشجو بوسیله منت برآید.

علاوه بر نرخ معقول، احتیاج به نمایشگر ارشد برای استعمال ی بصیرت آموزان و قرار کار آن ها بوسیله نوع دوستی بی پرده است؛ چراکه ورق عرضه کوچک گوشی هوشمند نمی تواند به انعام حس تو دست بودن کتاب را بوسیله کاربر القا یواش. درضمن، نمایش فایل های PDF و خواندن متن ها روی نمایشگر کوچک اغلب با مشکلاتی همراه است و کاربر معمولا مجبور می شود برای بزرگ و کوچک کردن کلمات، پیوسته روی تمثال زوم نرم که ایفا مداوم این فرمان تجربه کاربری خوشایندی را بخاطر معرفت آموز ایجاد نمی کند.

افزون براین، تبلت هوشمندی که صبر است به وسایل کتاب خوانی معرفت آموز دگرگونی شود، باید میزان مناسبی برای نمایش شمایل و متن بوسیله همراه داشته باشد و محافظت از چشم کاربر را تضمین کند.

درواقع زمانه ها نشستن قفا کلاس های آنلاین محنت های خویشتن را بوسیله همراه دارد و نیاز است تبلتی که درون دستانتان قرار دارد، پس از تماشاکردن طولانی مدت نمایشگر، چشمانتان را خسته نکند و بوسیله آن ها آسیب نزند. ازاین رو درون فداکار تبلت های موجود درون بازار نظیر محصولات هواویشاهد افزوده شدن قابلیت کاهش تلالو آبی ساطع گ شده از نمایشگر و حالت های متنوع نمایشی (مانند eBook Mode) هستیم که بوسیله کاربر اجازه می دهد بهترین حالت عرضه را باتوجه به راحتی چشم هایش گزینش کند.

محدودیت دیگری که بخاطر استفاده ی دانش آموزان اهمیت دارد، استفاده ی هم زمان از چند برنامه ی متنوع خواه تقسیم بندی نمایشگر به چند بسرنوشت شوم دچار کردن است؛ قابلیتی که به میانجی ی آن بینش آموز می تواند به آسانی همراه با گوش دادن بوسیله درس، داخل صفحه ی دیگر مثلا در بخش یادداشت ها از گفته های معلمش یادداشت برداری نرم.

همچنین ازآنجاکه علنی کردن وب کم در برخی از کلاس ها یا تجربه های مجازی امری ضروری است، به تبلتی نیاز خواهید داشت که بتواند ضمن داشتن دوربین سلفی، کیفیت شمایل احسان نیز ارائه دهد. از میان تبلت های هواوی می نبوغ به تبلت میت پد T8، تبلت میت پد T10s و تبلت MatePad T10 اشاره کرد که درکنار قیمت مقرون بوسیله صرفه، قابلیت هایی متعددی دراختیار کاربران قرار می دهد. 

تبلت های هواوی (Huawei Tablets) از لخت محصولاتی هستند که ویژگی های مخصوصی برای استعمال کودکان، قابلیت های نظارتی والدین و محافظت از چشم کاربر دارند. داخل این بخش، تبلت های هواوی میت پد T8 و تبلت هواوی میت پد T10 می توانند دیدن والدین را بوسیله خود جلب کنند. به واسطه ی استعداد های نظارتی، والدین می توانند دقیقا بر زمان بندی استفاده و حتی محتوای قابل مصرف داخل تبلت بخاطر فرزندشان مدیریت کنند.

علاوه براین، دیگر قابلیت کارآمد تبلتی نظیر MatePad T10s شما را از نگرانی آسیب به چشمان فرزندتان آسوده خاطر خواهد کرد. محافظ نمایشگر ۶ لایه این تبلت هواوی باعث می شود علاوه پهلو کاهش نور آبی نمایشگر و راحتی چشم طی عرضه اثر جزیی های گرم تر، جهیز هشداردهنده ای نیز روی تبلت فعال باشد که درصورت خیره شدن به ورقه نمایش بخاطر مدت تمام یا نزدیک کردن بیش ازحد تبلت به چشم، با پخش زنگ هشدار، کودک و والدینِ او را از این موضوع مطلع سازد.بیشتر بخوانید:دوربین ثبت وقایع خودرو آذرال؛ فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته خودروخریدوفروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال درون اکس نوینکارت پرداز؛ مرکز تخصصی چاپ کارت سوغات جذابقرعه کشی اینستاگرام با وبسایت روبومیکسبا آیلتس مترز در ساختمانی برای آزمون آیلتس آماده شوید