نسخه جدید اپلیکیشن اسپاتیفای درون اپل واچ امکان پخش موسیقی را بدون آیفون فراهم می کند

AاپلGHAROOOON واچ کاربردهای اضافی بوسیله خاص بخاطر ورزش کاران دارد؛ ولی اجبار به جفت کردن آن به آیفون برای مصرف از سرو ها زمان بر است. البته نسخه ی سلولی اپل واچ تا حدی رابطه اپل واچ بوسیله آیفون را برطرف کرده است؛ ولی کاربران برای استفاده از اپلیکیشن های شفیع گر درون اپل واچ به درگاه گوشی های آیفوننیاز دارند.

درواقع، داخل اپلیکیشن های واسطه گر توسعه دهندگان باید اپلیکیشن مستقلی برای اپل واچ عرضه کنند تا کاربران را برای استفاده از خدماتشان، از جفت کردن این ساعت هوشمند به آیفون بی احتیاج کنند. حال درون میان این توسعه دهندگان، اسپاتیفای برای تسهیل دسترسی کاربرانش در اپل واچ و ارتقای امتحان ی کاربری دست به فقره شده است. امروز، اسپاتیفای اعلام کرد درون حال نمایش ی نسخه ی مستقلی از این اپلیکیشن در اپل واچ است.مقاله ی مرتبط:بیست نکته که هر کاربر اپل واچ باید بداند

از این پس، کاربران اسپاتیفای با استعمال از وای فای و شبکه ی دیتا می توانند عاری حاجت به گوشی اپل واچ خود را به هدفون ها همواره کنند و از این سرویس موسیقی حین فعالیت و دویدن بهره ببرند.

اسپاتیفای آزمایش روی تغییرات جدید را از ابتدای سال جاری میلادی شروع کرده و زمان حال وارد مراحل نهایی شده است. دو سال پیش، این سرویس استریم موسیقی مقدماتی نسخه ی اپلیکیشن اسپاتیفای برای اپل واچ را با استعداد های محدود عرضه کرده وجود و کاربران بخاطر کاربرد از آن به آیفون احتیاج داشتند.

اسپاتیفای اولین سرویسی نیست که امتحان ی پخش مستقل موسیقی را بخاطر کاربران اپل واچ فراهم می کند؛ چراکه پیش از این در فوریه سال جاری، پاندورا، سرویس استریم اپل، این قابلیت را عرضه کرده بود. اسپاتیفای اعلام کرد تغییرات جدید اپلیکیشن این سرویس در اپل واچ با به روزرسانی جدید عرضه می شود و به زودی دردسترس تمامی کاربران راحتی می گیرد.بیشتر بخوانید:به زودی سامسونگ به فعالیت اپلیکیشن ترجمه S S Translator پایان می دهدمایکروسافت اکسل را برای پشتیبانی از اپل سیلیکون به روز کردامکان ارسال پیام های ناپدیدشونده به واتساپ افزایش شداپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده (اند ۱۴)آبان اپل پلتفرم تست فلایت را برای مک عرضه خواهد