نخستین نفوذ کردن سامسونگ به ارائه آیفون ۱۲ | پرچمدار گلکسی بی آرامی به بازار می آید؟

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت نیوز، شرکت سامسونگگلکسی نوت ۲۰ را درون میانه تابستان رونمایی کرد و قرار وجود گلکسی اس۲۱ را همچنین در بهمن ماه (ابتدای سال ۲۰۲۱) معرفی کند. حالا ولی خبر رسیده احتمالا این همکاری پرچمدار متاخر خویشتن را زودتر از موعد و تا قبل از پایان سال جای میلادی رونمایی درنگ.

شرکت اپل به تازگی در مراسمی مجازی، از مدل های مختلف آیفون ۱۲ رونمایی کرده و برخی همین موضوع را موجب ای برای رقیب این شرکت، در شناساندن زودهنگام محصول پرچمدار خود دانسته اند.

از سوی دیگر با وجودی که بر اساس آمارها، سامسونگ همچنان در سال ۲۰۲۰، بزرگ ترین تولیدکننده تلفن همراه هوشمند باقی می ماند،  شواهد مدال می دهد این همدستی در نصف دوم سال میلادی با هبوط فروش مواجه بوده و نتوانسته است در معامله گلکسی نوت ۲۰، توفیق تک انتظار را به دست آورد؛ شاید همین نکته مشوق دیگری برای تعجیل برند الزام ای در رونمایی از پرچمدار جدید خود باشد. سامسونگ حزن شارژر را حذف می کند؟

این خبرها در حالی منتشر می شود که حذف شارژر و هدفون از جعبه های آیفون ۱۲، علاوه به خشکی امدن انتقاد فدایی طرفداران این برند، دستمایه طنز و طعنه رقیبان را همچنین حاضر کرده. همچنین سامسونگ، شیائومی و وان پلاس هر کدام تو پست هایی که در شبکه های مدنی خود منتشر کرده اند، بوسیله طرفدارانشان اطمینان داده اند که هیچ قطعه ای را از بسته های محصولات خویشتن حذف نمی کنند.

سامسونگ در حالی بوسیله رقیب دیرینه خود بخاطر حذف این لوازم جانبی طعنه می زند که شایعات می گویند خویشتن این مشارکت نیز عزم دارد شارژر را از جعبه گلکسی ها بردارد!