نحو های اضافه سرعت اینترنت وای فای شوهردار

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا؛ همزمان با عالمگیر عریض و پاندمیویروس کرونا و اطلاع دادن وضعیت اضطراری و قرنطینه از روی نصیب و قسمت بسیاری از کشورهای جهان، استفاده شهروندان از اینترنت و سایت و سرویس های آنلاین به اراده ادا دورکاری و همچنین سایر سرگرمی های خانگی به میزان سزاوار سرزنش توجهی رشد و افزایش یافته است.

بنابراین بسیاری از آنها نیاز دارند که سرعت شبکه اینترنت شوهردار آنها زیاد از پیش افزایش یابد تا آنها بتوانند با سرعت و دقت زیاد بیشتری به کار و فعالیت های شغلی و تفریحی خویشتن در بستر اینترنت بپردازند و با مشکل مواجه نشوند.

ترفندهایی که به استواری وای فای شما دستیار می کند

در این گزارش بسیاری از کارشناسان کوشا در حوزه فناوری به کاربران سفارش کرده اند که با ارتکاب و تکریم موارد مافوق قادر خواهند بود تا کمیت یدکی سرعت اتصال بوسیله اینترنت و شبکه وای فای خانگی خویشتن را پشته ببرند.

۱. روتر اینترنتی خود را به روزرسانی کنید

بسیاری از روترهای اینترنتی توان به روزرسانی را دارند که البته این کار بهتر است توسط متخصصان کاربرانی که بوسیله این امر تسلط و آشنایی دارند، اجرا شود.

۲. از اپراتور مخابراتی مربوطه سرعت شبکه اینترنتی بالاتری را درخواست و خریداری کنید.

کاربران در ابتدا باید از سپرده اینترنتی خریداری شده و قرار داد آنها با اپراتورهای مخابراتی و شریک شدن های نمایش دهنده اینترنت مربوطه اطمینان حاصل کنند چرا که مقدور است سرعت اینترنتی که خریداری کرده اند پایین باشد و نتواند انتظار آنها را درون ادا کارهای خود برآورده کند.

۳. ساعت اوج مصرف اینترنت را اطلاع کنید

در ساعاتی از شبانه روز که کاربرد اینترنت پایین خیس است به فقره و فعالیت های غیر ضروری خویشتن در اینترنت بپردازید.

آگاهی از ساعات پرمصرف و کم استعمال اینترنت در قریه و کشور خود می تواند تا حد زیادی از مشکلات کاربران بکاهد و آنها می توانند بخاطر انجام کارهای غیرضروری خود، ساعاتی که اوج مصرف اینترنت نیز را انتخاب کنند.

۴. سایر وسیله های هوشمند و الکترونیکی متصل بوسیله اینترنت را خاموش کنید

نکته ای که درون افزایش آنی سرعت اینترنت بسیار تاثیرگذار است، خاموش کردن وای فای گوشی و تبلت های متصل به مودم خانگی است؛ چرا که هرچه تعداد دستگاه های متصل به مودم وای فای بیشتر باشد، سرعت آن برای هر یک از کاربران متصل به اینترنت نیز کم خواهد بود.

نیز پیوند خودکار دستگاه های هوشمند بوسیله وای فای حتی در صورتی که هیچ استفاده ای از آنها نشود، از آنجایی که اپلیکیشن های پس مبنا به نعوظ اتوماتیک از اینترنت تغذیه و مصرف می کنند، موجب می شود سرعت اینترنت به طور کلی کاهش یابد.

۵. روتر اینترنتی خویشتن را جابجا کنید

بسیاری از کاربران با جابجایی مودم و روتر اینترنتی خود در خانه می توانند سرعت آن را اضافه دهند چرا که قرار اعطا کردن آن تو یک نقطه کور که فاصله یدکی از افراد خانه بخاطر پیوند بوسیله آن دارند، تا قطع اضافی سرعت و عملکرد آن را کاهش می دهد.

نیز کاربران بخاطر گشایش سرعت آن باید آن را بر روی یک سطح والاتر همچون میز استراحت دهند و از گذاشتن آن پهلو روی زمین یا در نزدیکی سایر دستگاه های الکترونیکی خودداری کنند.

۶. روتر اینترنتی باستانی خود را پهلو گذاشته و یک وسیله متاخر و مدرن بخرید

مودم و روترهای قدیمی از آنجایی که پردازنده های کندتری دارند، بدیهی است که سرعت پایین تری را برای وب گردی در اختیار کاربران قرار می دهند. بنابراین داخل رخ گرایش بوسیله بهره مندی از سرعت بالاتر، کاربران می توانند با توجه به نیاز و بودجه خویشتن مودم و روترهای جدید موجود تو بازار را وارسی کرده و رفتار به خریداری یک دستگاه جدید، سریع و مدرن کنند.

به باور کارشناسان کوشا تو حوزه فناوری، روترهای مجهز به سه آنتن و دوال باند که از جفت باندهای رادیویی ۲.۴ گیگاهرتزی و ۵ گیگاهرتزی پشتیبانی می کنند، زیاد مناسب خواهد بود و می توانند سرعت بسیار بالاتری را داخل اختیار کاربران صبر دهند.

البته تکنولوژی جدید وای فای ۶ همچنین سرعت بی نظیری دارد که هنوز دستگاه های یدکی که از آن پشتیبانی کنند، وارد بازار نشده است.

۷. رایانه خویشتن را پاک سازی کنید

کاربران باید توجه داشته باشند که نصب برخی از درنگ افزارها و استفاده از چندی از مرورگرهای اینترنتی، ظرفیت و سرعت اینترنت آنها را به استاندارد قابل توجهی استفاده می نرم و آنها باید با پاک سازی و فسخ انتصاب آنها به تکثیر سرعت اینترنت خانگی خود دستیار کنند.