منصوری گرونوس ۲۰۲۱ معرفی شد

ASاولینHAROOOON نسخه از منصوری گرونوس سال ۲۰۱۳ معرفی شد. حال این علیه ویژه بخاطر سال ۲۰۲۱ با استفاده از نسل جدید مرسدس کلاس G G عرضه می. شود غلبه این مدل ۸۵۰ اسب بخار و گشتاورش ۱،۰۰۰ نیوتن متر است که از برتری تمام آن درمقایسه با نسخه استاندارد AMG G63 خبر می دهد که ۵۸۵ اسب دود غلبه و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور. دارد سرعت گیری صفر تا قرن کیلومتربرساعت منصوری گرونوس ۲۰۲۱ برابر/۳ ۵ نفس خواهد بود؛ یعنی یک حین بهتر از G63. نمونه گفتنی است نهایت سرعت این خودرو همچنین با اندکی اضافه بوسیله ۲۵۰ کیلومتربرساعت می.

رسد مثل گرونوس ۲۰۱۳ نسخه جدید هم به کیت بدنه پهن مصنوع شده از فیبرکربن با رنگ سبز (بریتانیایی British Racing) Green فراهم. است علاوه بر سپرها، درهای ورودی به کابین غم متفاوت از نسخه استاندارد AMG. هستند محصول جدید منصوری از چرخ های ۲۴ اینچ و تایرهایی با پهنای ۲۹۵ میلی متر یکروز می برد که همراه اگزوزهای اختصاص در طرفین بدنه و ادوات فیبرکربن، کاملا اسپرت و سفارشی جلوه می.

بطی ء درون فضای داخلی، چرم مشت دوز با رنگ قهوه ای مشخص وجود. دارد این شرایط برای سراسر تودری ها و سقف و حتی کف پوش صندوق عقب مجهز شده. است نشان تجاری منصوری و ادوات فیرکربن همچنین در سرنوشت های مختلف کابین دیده می.

شوند تنها ۱۰ دستگاه منصوری گرونوس ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد و نرخ این خودرو با احتساب مالیات محلی در بازار آلمان ۶۶۵ هزار دلار خواهد. حیات با این قیمت، ثمر جدید منصوری از نسخه استاندارد AMG G63 حدود ۴۷۵ هزار دلار گران مرطوب است و یکی از پرهزینه ترین پکیج آپشن های سفارشی برای خودرو در جهان محسوب می.شود بیشتر:بخوانید ابتدایی شاسی بلند تاسیس تونس با نرخ ۱۳ هزاره دلار معرفی شدخودروساز چینی آرک فاکس، سدان برقی با همکاری هواوی تولید کردهیوندای آلکازار معرفی شدرئیس شورای: هم چشمی خودرویی که نمی ارزد، نخریدمرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ معرفی