سهم ۷۲ درصدی iOS 14 از کل وسیله های حاضر به جهیز عامل iOS

اپل داده ها مربوط به پایگاه داده ی سیستم عامل های خویشتن را دوره ای برای ترقی دهندگان به روز می کند. اکنون جدیدترین داده های غول فناوری کوپرتینو پسند سریع العمل تر iOS 14 در مقایسه با iOS 13 را در بازه ی زمانی مشابه نشان می دهد.

گزارش یادشده نشان می دهد ۷۲ درصد از بی مو گوشی های فروخته شده ی آیفون با سیستم عامل iOS 14 و ۱۸ درصد با iOS 13 کار می کنند. این بدان مجرد است که فقط ۱۰ درصد از کاربران اپل هنوز از سیستم عامل قبل از iOS 13 استفاده می کنند؛ از این رو، پشتیبانی از جهیز عامل های باستانی بخاطر توسعه دهندگان آسان تر خواهد بود.

گزارش جدید اپل جدا از iOS، میزان مهاجرت کاربران آیپد به سیستم عامل iPadOS 14 را همچنین شامل می شود؛ اما از قرار معلوم این جهیز عامل مانند iOS با استقبال مواجه نشده است؛ چون ۶۱ درصد تمامی دستگاه ها از iPadOS 14 و ۲۱ درصد از iPadOS 13 و ۱۸ درصد نیز از سیستم عامل قدیمی خیس یکروز می ببرند.مقاله ی مرتبط:بوسیله روزرسانی iOS 14.3 با پشتیبانی از فرمت ProRAW و توان های دیگر منتشر شد

ناگفته نماند iOS 13 فوریه ی ۲۰۲۰ (بهمن ۱۳۹۸) تقریبا ۷۰ درصد از سهم جهیز عامل iOS را تشکیل داده وجود. این در حالی است که iOS 14 با عملکردی چشمگیر توانسته یک ماه زودتر از زمان یادشده، درصد بیشتری از کاربران را بوسیله سمت خود فراخوانی درنگ. گفته می شود این آمار درخشان بوسیله برهان استعداد های جدید iOS 14، ازجمله ویجت های جدید و شخصی سازی آیکون ها و قابلیت App Library خراج شده و درعین حال، فروش فراتر از صدای زیر مردانه قوم ی آیفون ۱۲ نیز بی تأثیر نبوده است.

افزون پیاده شدن این، اپل آیفون های بسیار بیشتری داخل مقایسه با آیپد می فروشد؛ بنابراین، طبیعی است معیارها به برهان حمل و نقل مایه های جدید مجهز به نرم ابزار جدید، بوسیله صرفه iOS باشد. این امر باعث می شود روند گذار به سیستم عامل جدیدتر درون iOS اغلب کندرو مرطوب و وسیع مرطوب از iPad OS ایفا شود.

آیکون ها و ویجت های سفارشی شده پس از انتشار iOS 14 به محبوبیت بسیاری داخل رسانه های اجتماعی دست یافتند و از راحتی معلوم این امر باعث استقبال فراتر از هوی کاربران از سیستم عامل جدید شده است. علاوه براین، پشتیبانی کم ارزش اپل و اضافه شدن نبوغ های متاخر داخل بوسیله روزرسانی ها تأثیر بسزایی بر محبوبیت این نسخه از جهیز عامل iOS گذاشته است. برای اطلاع از آخرین تغییرات به روزرسانی iOS 14.3، می توانید بوسیله این لینک رجوع کنید.بیشتر بخوانید:فیسبوک در جدال لفظی با اپل، بیانیه دوم خود را منتشر کردآموزش تحول معروفیت دیسک در macOSفیسبوک وعده دیگر مخالفتش را با استعداد های حریم خصوصی iOS 14 اخبار کرداپل ایرپاد پرو لایت را احتمالا نیم ی نخست ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کردشورش داخل کارخانه تولید آیفون ممکن است بر روابط اپل و ویسترون تأثیرگذار باشد