رویه های اضافه سرعت اینترنت وای فای شوهردار

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری برنا؛ همزمان با شیوع عریض و پاندمیویروس کرونا و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه از روی اقبال بسیاری از کشورهای جهان، استعمال شهروندان از اینترنت و سایت و سرو های آنلاین به منظور انجام دورکاری و همچنین سایر سرگرمی های خانگی به معیار قابل توجهی نمو و افزایش یافته است.

بنابراین بسیاری از آنها نیاز دارند که سرعت شبکه اینترنت خانگی آنها بیش از پیش افزایش یابد تا آنها بتوانند با سرعت و دقت بسیار بیشتری به کار و فعالیت های شغلی و تفریحی خویشتن تو بستر اینترنت بپردازند و با شاق مواجه نشوند.

ترفندهایی که به تقویت وای فای شما کمک می درنگ

در این گزارش بسیاری از کارشناسان فعال تو حوزه فناوری به کاربران موعظه کرده اند که با عمل و بزرگداشت موارد زیر قادر خواهند وجود تا وزن زیادی سرعت یکدلی به اینترنت و شبکه وای فای خانگی خویشتن را بالا ببرند.

۱. روتر اینترنتی خود را به روزرسانی کنید

بسیاری از روترهای اینترنتی نبوغ به روزرسانی را دارند که البته این فرمان بهتر است توسط متخصصان کاربرانی که به این امر مهارت و آشنایی دارند، انجام شود.

۲. از اپراتور مخابراتی مربوطه سرعت شبکه اینترنتی بالاتری را درخواست و خریداری کنید.

کاربران داخل ابتدا باید از سپرده اینترنتی خریداری شده و فراغت داد آنها با اپراتورهای مخابراتی و شرکت های عرضه دهنده اینترنت مربوطه اطمینان حاصل کنند چرا که ممکن است سرعت اینترنتی که خریداری کرده اند پایین باشد و نتواند انتظار آنها را در ادا کارهای خود برآورده یواش.

۳. ساعت فراز استعمال اینترنت را شناسایی کنید

در ساعاتی از شبانه روز که استعمال اینترنت پایین تر است به کار و فعالیت های جاهل ضروری خود داخل اینترنت بپردازید.

آگاهی از ساعات پرمصرف و ناچیز مصرف اینترنت داخل ایالت و کشور خود می تواند تا وزن زیادی از مشکلات کاربران بکاهد و آنها می توانند برای ادا کارهای غیرضروری خود، ساعاتی که اوج مصرف اینترنت همچنین را انتخاب کنند.

۴. سایر وسیله های هوشمند و الکترونیکی متصل بوسیله اینترنت را خاموش کنید

نکته ای که در اضافه آنی سرعت اینترنت بسیار تاثیرگذار است، معقول کردن وای فای گوشی و تبلت های همواره بوسیله مودم شوهردار است؛ چرا که هرچه تعداد مایه های متصل به مودم وای فای بیشتر باشد، سرعت آن برای هر یک از کاربران هموار بوسیله اینترنت نیز اندک خواهد بود.

همچنین پیوند خودکار دستگاه های هوشمند به وای فای حتی درون صورتی که هیچگاه کاربرد ای از آنها نشود، از آنجایی که اپلیکیشن های پس مبنا بوسیله طور اتوماتیک از اینترنت تغذیه و کاربرد می کنند، موجب می شود سرعت اینترنت به طور کلی کاهش یابد.

۵. روتر اینترنتی خود را جابجا کنید

بسیاری از کاربران با جابجایی مودم و روتر اینترنتی خویشتن داخل خانه می توانند سرعت آن را تکثیر دهند چرا که قرار اعطا کردن آن در یک نقطه کور که فاصله یدکی از افراد ساختمان برای اتصال به آن دارند، تا معادل زیادی سرعت و عملکرد آن را کاهش می دهد.

همچنین کاربران برای بهبود سرعت آن باید آن را بر روی یک سطح والاتر همچون میز قرار دهند و از گذاشتن آن بر روی زمین یا تو نزدیکی سایر وسیله های الکترونیکی خودداری کنند.

۶. روتر اینترنتی باستانی خود را پیاده شدن گذاشته و یک وسیله جدید و مدرن بخرید

مودم و روترهای قدیمی از آنجایی که پردازنده های کندتری دارند، بدیهی است که سرعت پایین تری را بخاطر وب گردی در اختیار کاربران قرار می دهند. بنابراین داخل صورت میل بوسیله بهره مندی از سرعت بالاتر، کاربران می توانند با توجه به نیاز و بودجه خود مودم و روترهای جدید موجود درون بازار را وارسی کرده و رفتار به خریداری یک مایه جدید، سریع و مدرن کنند.

به عقیده کارشناسان فعال درون حوزه فناوری، روترهای مهیا بوسیله سه آنتن و دوال باند که از جفت باندهای رادیویی ۲.۴ گیگاهرتزی و ۵ گیگاهرتزی پشتیبانی می کنند، بیش مناسب خواهد حیات و می توانند سرعت متجاوز بالاتری را تو اختیار کاربران قرار دهند.

البته فن شناسی متاخر وای فای ۶ نیز سرعت بی نظیری دارد که هنوز وسیله های زیادی که از آن پشتیبانی کنند، ملتفت بازار نشده است.

۷. رایانه خود را پاک سازی کنید

کاربران باید توجه داشته باشند که نصب برخی از نرم افزارها و کاربرد از بعضی از مرورگرهای اینترنتی، حجم و سرعت اینترنت آنها را به میزان قابل توجهی استعمال می نرم و آنها باید با پاک سازی و ابطال انتصاب آنها به تکثیر سرعت اینترنت خانگی خویشتن کمک کنند.