رئیس جمهور کارخانه لوازم خانگی مادیران را افتتاح کرد

کارخانه لوازم خانگی مادیران امروز، ۲۰ شهریور، درون بیست وسومین مراسم افتتاح پروژه های ملی باحضور مهتر جمهور ازطریق ویدئو جلسه افتتاح شد.

بوسیله گزارش روابط اشتراکی مشارکت صنایع ماشین های اداری ایران، مادیران سال ها است که با برندهای ایکس ویژن و تی سی ال در میدان تلویزیونایران فعالیت می کند و حال به مشیت توسعه ی سبد محصولات کالا خانگی و ارائه ی محصولات باکیفیت به کاربرد کنندگان ایرانی، کارخانه تولید لوازم شوهردار خود را در منطقه ی ویژه ی اقتصادی «پیام» راه اندازی کرده است.

عادات کلنگ زنی تاسیس کارخانه لوازم خانگی مادیران در دی ماه سال ۹۶ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری معلومات انجام و پروژه ی ساخت کارخانه از همان زمان به عارض رسمی آغاز شد. هم اکنون با تکمیل خطوط تولید یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و کولر گازی، فاز مبدا کارخانه توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

درون ابتدای مراسم، محمود قهاری، مدیرعامل همکاری متاع خانگی مادیران اعلام کرد که کارخانه پس از یک سال و نیم تولید به یکروز برداری رسیده و پیش بینی می شود تا سال ۱۴۰۰ فاز دوم آن نیز بوسیله طور کامل افتتاح شود.

مساحت زمین کارخانه لوازم خانگی مادیران اندازه ۱۰۰ هزاره متر مربع بوده و با تنخواه گذاری ۵ هزار میلیارد ریالی راه اندازی شده است؛ بوسیله این ترتیب، کارخانه لوازم خانگی مادیران مبصر ترین کارخانه ی فعال در صنعتی رخت خانگی در استان البرز به شمار می آید.

کارخانه جدید مادیران ظرفیت تولید سالانه ۵۵۰ هزار وسیله یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و کولرگازی را دارد؛ نیز زمینه ی اشتغال برای ۳۷۰ نفر نیروی کار را بوسیله طور مستقیم و تا ۱۵۰۰ نفر را نیز به طور غیرمستقیم فراهم کرده است. نیروی مستقیم کارخانه استراحت است تا ته سال به ۸۰۰ نفر برسد.بیشتر بخوانید:همکاری ترانزیت پهنای باند برای بازرگانی با کشورهای خارجی تأسیس می شودبیشترین تعداد شعب کسب و کارهای آنلاین داخل ناحیه متعلق بوسیله تاکسی های اینترنتی استایران با همکاری کشورهای آسیایی تلفن همراه تولید می کنداستفاده از مسرور بخاطر مشترکان همراه اول مجانی شدنسخه متنی مکالمات کاربران با مرکز وابستگی خرابه هک شد