خرابه از ثبت ۷۲ میلیون آگهی داخل سال ۹۷ خبر داد

از دیربار اشاعه آگهی در بازارهای مختلف همانند فروش خودرو، دربست و فروش ملک و همچنین استخدام درون مدیوم های مختلف، از جمله روزنامه های کثیرالانتشار متداول بود، بوسیله طوری که بسیاری از نامه های داخلی، اختصاص نامه هایی را بخاطر آگهی بوسیله صورت روزمره منتشر می کردند. با گسترش نفوذ و متولد کسب وکارهای اینترنتی در کشور، سامانه هایی برای سرایت آگهی ترقی یافتند که از جمله ی بازیگران واقعی این میدان باید بوسیله خرابه اشاره کرد. دیوار با سابقه ای ۷ ساله، جای پای مستحکمی بخاطر خویشتن دست وپا کرده است. بنابر گزارش دیوار از عملکرد این سامانه در سال ۱۳۹۷، متجاوز از ۷۲ میلیون آگهی توسط کاربران داخل دیوار منتشر شده است که مملکت های مختلفی نظیر استخدام، معامله رخت خانگی، رخت الکترونیک، خودرو و قلمرو را محتوی می شود.

براساس آمارهای ارائه شده توسط دیوار، طی سال ۱۳۹۷ بسیار از ۱.۴ میلیون کالا از قبیل مبلمان، لوازم ساختمانی و آشپزخانه به بها ۷۰۰ میلیارد تومان ازطریق دیوار به خرید رفته است. نیز باید بوسیله کالا الکترونیک از قبیل گوشی های هوشمند، تبلت، رایانه و تلویزیون نیز رمز کرد که سال گذشته ی شمسی رقمی بالغ پیاده شدن ۱۴۰۰ میلیارد تومان را عاید فروشندگان این کالاها در دیوار کرده اند. بوسیله طور حتم، خودرو و املاک از عموم ی پربازدیدترین آگهی های ثبت شده روی دیوار هستند. آمارها نشان از این دارد که تعداد آگهی ثبت شده در خرابه برای خودرو ۷.۴ میلیون است که آمار بازدید از این آگهی ها ۶.۸ میلیارد بازدید اعلام شده است. همچنین در مملکت ی خرید و فروش املاک، ۱۶.۵ میلیون آگهی به ثبت فصیح که ۶.۵ بازدید را به همراه داشته است. البته دیوار به آگهی های دیگری نیز رمز کرده که از جمله ی این آگهی ها باید به موارد مربوط به استخدام اشاره کرد. دیوار مدعی است که بیش از نیم میلیون نفر ازطریق پلتفرم تو کل کشور با کاربرد از آگهی های دیوار فیروز به پیدا کردن کار شده اند.

به جرات می قابلیت گفت که متولد سامانه هایی همانند دیوار باعث شده تا بازار کالاهای دست دوم رونق بگیرد؛ رونق اخذ این میدان را باید مرهون سهولتی بدانیم که به شفیع ی فضای آنلاین و در دسترس بودن آن معلوم شده است. رونق ستاندن میدان کالا دست دوم به تنهایی مزایایی را به همراه داشته که از جمله ی آن ها باید بوسیله جلوگیری از دور ریز افزار و کاربرد دوباره ی آن ها اشاره کرد. بخاطر شهید فروش ۲.۷ میلیون لوازم خانگی و الکترونیکی ازطریق خرابه علاوه بر انتفاع مالی فروشندگان که اغلب مالکان حقیقی این رخت هستند، باعث شده تا نیاز به این وسیله توسط فرد دیگری رفع شده و از دورریز و داخل نتیجه ایجاد خاشاک های الکترونیکی جلوگیری شود. به بیان بهتر، خرابه و سامانه های مثل دیوار، خریدار و کاربرد کننده را از حالت خجالت و یک مشتری صرف کردن بیرون کرده و فرهنگ استفاده ی مشارکتی از لوازم را درون جامعه انتشار داده اند.

بیشتر بخوانید:امکان کارت به کارت بانکی در آی صحبت از مبدا ۸ بانک ممکن شد«حامی» درصدد تحول شدن به هاب خدمات پس ازفروش در ایران استرویداد ITWeekend 6 بیست تیر درون دانشگاه صنعت شریف برگزار می شوددومین دوره رویداد انقلاب بلاک چین برگزار می شودمراسم کلیدگذاری و رویه اندازی شبکه پا بر جا ققنوس برگزار شد