“بیل گیتس” بیان کرد که بوسیله “استیو جابز” حسادت می کرده است

به گزارش ایسنا و به نقل از ورج،بیل گیتس معتقد است که شرکت های فناوری فرمانبردار بررسی هایی از نوع آنچه ماه گذشته در جلسات با کنگره تجربه کردند، هستند. وی همچنین در کشش این مصاحبه از “استیو جابز” فقید که روزگاری رقیب وی محسوب می شد، به نشانی یک نابغه یاد کرد.

موسس مایکروسافت گفت: اگر شما بوسیله اندازه من خواه هر یک از این افراد (مدیران عامل غول های فناوری) موفق باشید، سزاوار سؤال های خشن، غیر منصفانه و سخت هستید. نوبت باید شما را زیر نظر داشته باشد. این جنس سختگیری ها با موفقیت علو العاده ناحیه همراه است و خوب است.

گیتس به جلسه شنیدن ۲۹ ژوئیه اشاره دارد که در آن از مدیران عامل شرکت های اپل، گوگل، فیسبوک و آمازون درباره فعالیت های تجاری ضد انحصاری آنها سؤال شد.

داخل طول این مصاحبه، بیل گیتس تو مورد کار شالوده خیریه خویشتن روی واکسن های در حال توسعه برای بیماری کووید-۱۹ و همچنین درباره بوسیله معروفیت رسیدن خود گپ کرد. وی گفت که اکنون مشهور شدن کارآفرینان حوزه فناوری در فرهنگ عامه عادی شده است ولی برای وی دیوانه وار بوده است، چرا که وی بی تاب و خیلی مدنی نبوده، بنابراین ورود ناگهانی به این کشور که گیتس درباره این چه می گوید، درمورد آن چه می گوید و غیره بخاطر وی اینگونه بوده که وای، چه اتفاقی افتاده است؟

گیتس همچنین از رقیب فقید خود، “استیو جابز” یاد کرد و گفت که به اندازه “استیو جابز” سرسخت نیست، اما اینکه او چگونه طی بازگشت به کمپانی اپل آن را دگرگونی داد، مدح کرد.

وی گفت: جابز یک نابغه بود، کارگر که او عمل داد، بوسیله خاص هنگامی که به اپل بازگشت، هیچ کس دیگر نمی توانست آنچه را که او در آنجا ارتکاب داد، ارتکاب دهد. غلام هم نمی توانستم این کار را ایفا دهم. 

بیل گیتس تقریر کرد که به کاریزمای مدیرعامل فقید اپل حسادت می کرده است. وی به طنز گفت: او تو موجب دادن زیاد از حد به افراد یک جادوگر وجود. من یک جادوگر کوچولو بودم، بنابراین نمی توانستم تحت طلسم او صبر بگیرم، اما می توانستم ببینم که او دیگران را طلسم می کند. من فراوان به او حسادت می کردم.

گیتس حتی داخل تک آنچه به رویت خودش کمبود های انحصاری وی محسوب می شود، صحبت کرد. وی گفت: من از رویت مدنی بی حد عالی نیستم، نمی دانم چگونه آشپزی کنم و بسیار خجلالت میکشم که بوسیله هیچ زبان دیگری مسلط نیستم.

انتهای پیام