بانک پارسیان و آیگپ، کارت هدیه ی دیجیتالی عرضه می کنند

بانک پارسیان و پیام رسان آیگپ خلال همکاری مشترک از ارائه ی کارت های پیشکش ی دیجیتال خبر دادند. این انبازی که طی چندماه گذشته آغاز شده، با هدف کاهش مراجعات آدم به بانک و همچنین معاون بوسیله حفظ محیط زیست به جهت کاهش استفاده کارت های PVC ارتکاب پذیرفته است. البته به دیدن می رسد با شیوع کرونا و خطر ابتلا به این ویروس که باعث شده بسیاری از مردم به قرنطینه ی خودخواسته بروند، این یکی از بهترین اسلوب ها برای اعطای عیدی یا کادو بوسیله بستگی نوروز باشد.

براساس اطلاعات نمایش شده، کارت های پیشکش ی دیجیتالی عرضه شده همچون کارت های هدیه ی عادی دارای کد ۱۲ رقمی بوده و همچنین اشاره اینترنتی نیز بوسیله همراه دارند. آیگپ با طراحی استیکر های مختلف با درنظرگرفتن وابستگی های مختلف این امکان را مهیا کرده تا کاربران کارت های هدیه ای که طراحی های متفاوتی دارند، آماده کرده و برای دیگران ارسال کنند. آیگپ که چندی پیش رقابتی را بخاطر مدل سازی استیکر تزیین داده بود، معتقد است با استفاده از این ویژگی، استیکر های این پیام رسان ایرانی به لباس کاربردی رطوبت تک مصرف استراحت گیرند. 

کارت سوغات دیجیتال در صورتی که توسط شخص دریافت کننده فعال نشود با حفظ زنهار برازنده انتقال بوسیله دیگران همچنین است و این امکان برای ارسال کارت تحفه محیا شده است. بنابر مفروضات نمایش شده توسط بانک پارسیان، کارت های هدیه ی دیجیتال شامل پرداخت کامزد صدور کارت فیزیکی هدیه همچنین نمی شوند. 

این درخت سرو همچنین باتوجه بوسیله اتصال به جهیز خارق العاده و دریافت تاییدات احراز هویت بانکی از امنیت بالایی برخوردار است و متقاضیان گرفتن کارت هدیه با خیالی آسوده می توانند آن را بخاطر خود تهیه کنند. ارائه ی درخواست و بیع کارت های هدیه ی دیجیتالی از قاعده پیام رسان آیگپ و وب سایت این پیام رسان امکان پذیر است. بیشتر بخوانید:صیقل و گرفتن پول داخل شعب بانکی ممنوع شدفرایند فعال سازی رمز دوم پویا غیرحضوری شدطرح ملی پرداخت مبتنی بر کد QR به زودی عملیاتی می شوددر نوشتن چک به چه نکاتی توجه کنیم؟رسیدگی بوسیله پرونده های مالیاتی بوسیله سال ۱۳۹۹ موکول می شود