اخذ نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) پولی شد

مرکز توسعه ی تجارت الکترونیک با انتشار بیانیه ای تو وب سایت خویشتن اعلام کرد تشبیه کردن تکیه گاه الکترونیکی از این پس با اعتبار دو ساله و دریافت هزینه ی ۱۷۵ هزاره تومانی اعطا می شود.

نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد نشانه ای است که از طرف مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی به فروشگاه های اینترنتی معتبر داده می شود تا کاربران از صحت خدماتی که فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد، اطمینان مولود کنند. پیش از این، بخاطر ستاندن ای نماد نیازی به پرداخت هزینه از سوی خواهان نبود و تنها نفقه ای بابت احراز آدرس، شماره ربط و خودآزمایی الزامات نماد بوسیله پیمانکار مورد تأیید مرکز صیقل می شد. همچنین نماد تکیه الکترونیکی بعد از بررسی وب سایت و احراز هویت مالک حقیقی یا حقوقی بوسیله هدف اعلام صلاحیت فروشگاه اینترنتی بوسیله مدت یک سال بوسیله صاحب آن داده می شد.مقاله ی مرتبط:آموزش: مراحل قبض نماد اعتماد الکترونیکی

اما طبق مصوبه ی شماره ی ۲۸۸ تاریخ نویس ۹۷/۱۲/۰۵ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات به ترانه ارتقاء کیفیت سرویس، نماد متکی الکترونیکی از این به بعد با احترام دو ساله و دریافت خرج ی ۱۷۵ هزار تومانی اعطا می شود. تو اطلاعیه ی جدید مرکز توسعه ی تجارت الکترونیک همچنین تالیف شده است متقاضیانی که پیش از این اقدام به گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی نموده اند، در زمان تمدید سرگشاده تعرفه ی مذکور خواهند بود و از این پس کلیه نمادهای اعطا و تمدیدشده دو ساله خواهد بود.

نیز به عزم زنهار از کسب وکارهای نوپا، متقاضیان قبض نماد متکی الکترونیکی می توانند مسکوک تعرفه ی مذکور را تو دو جنین و با بازه زمانی صریح صیقل نمایند.بیشتر بخوانید:برندسازی کسب وکار تجارت الکترونیک داخل میدان مملو از رقیبهفت مصرف واقعیت مجازی که کمتر شناخته شده اندبامیلو بوسیله طور رسمی به فقره خود انتها دادآمازون استعداد حذف کالاهای مصنوعی را به پنل برندها افزودن کردداستان انقراض باملیو؛ خروج اولیه مارکت نماینده ایرانی چه تأثیری بر بازار خواهد داشت؟