آیفون ۲۰۲۰ SE با ارج ۴۰۰ دلار رونمایی شد

به گزارش همشهری آنلاین؛ این گوشی که در نمونه پایه با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی همراه است، ارج ۳۹۹ دلاری دارد. از نظر ظاهری جاهل از لوگوی پشتی فرق چندانی بین آیفون SE و ۸ وجود ندارد.

صفحه ارائه SE هم مانند آیفون ۸ طراحی شده یعنی ۴.۸ اینچ به همراه دکمه خانه و استعمال از فناوری Touch ID است. این طراحی که از زمان آیفون ۶ تماشایی آن بوده ایم و حالا آیفون SE پنجمین نسلی است که همچنان بر مبنای همان طراحی مصنوع شده است.

داخل حالت کلی SE همان آیفون ۸ است با این مغایرت که SE از دوربین، پردازنده و بها بهتری برخوردار است. شاید مدل سازی SE قدیمی به نطر رسد ولی اپلاز پردازنده A۱۳ که تو آیفون ۱۱ هم به کاربرده در این گوشی استعمال کرده است. از همین رو زیرا که پردازنده آیفون ۱۱ در این گوشی بوسیله کار درگیر شده پس می استعداد از این بابت اطمینان داشت که تا دو یا سه سال دیگر بروز رسانی برای SE بود خواهد داشت.

در مطالب قبلی بوسیله طور تمام درباره ویژگی های آیفون SE جدید مناقشه شد. چنانچه بوسیله امکانات SE نگاه کنید متوجه می شوید این یک آیفون اقتصادی با چرخه زندگی خوب است. یعنی اینکه در مقایسه با دیگر آیفون ها که همه لاکچری هستند SE می تواند یک گزینش اقتصادی باشد. یادمان نرود که این گوشی از محاسبه سخت افزاری از آیفون ۸ پرعضله تر است. به عبارتی ساده این آیفون از ترکیب معنوی آیفون ۸ و باطراوت افزاری آیفون ۱۱ می باشد.

شاید این گوشی باعث شود که زیان مالی ای که اپل از بابت ویروس کرونا خورده است تکرار شود. تلخیص اینکه احتمالا اون دسته از مردمی که آیفون خودی بودند میتوانند با با ارج کم ارزش SE را خریداری کنند.

آیفون SE جدید از دو روز دیگر برای پیش خرید ارائه خواهد شد و تاریخ ارائه به بازار غصه ۵ اردیبهشت ماه خواهد حیات. استاندارد های دیگر این گوشی با حافظه داخلی بیشتر شامل معیار ۴۴۹ دلاری با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و مدل ۵۴۹ دلاری با ذهن ۲۵۶ گیگابایتی می شود.

منبع: The Verge